Liverpul nema pravo na grešku - i ne greši

"Redsi" su ponovo lideri i navijaju za Junajteda "skine bod" Sitiju...

Fudbaleri Liverpula nastavili su da rade ono što je do njih!

I ovog vikenda su slavili u Premijer ligi, pobedom u Velsu protiv Kardifa (2:0), za povratak na prvu poziciju na tabeli sa dva boda i utakmicom više od Sitija, za koji se nadaju da će kiksnuti bar jednom u preostala četiri kola.

Posebno navijaju za Mančester junajted koji im je na papiru najteži rival...

Kada je u pitanju Liverpul, oni nemaju prava na grešku i tako igraju, pa su na gostovanju Kardifu slavili pogocima u drugom poluvremenu, nakon loših reakcija odbrane Kardifa koja je dugo odolevala napadima "trozupca" Salah-Mane-Firmino, koji su imali po šansu u prvom delu.

Neobičan korner Trenta Aleksander-Arnolda, praktično po zemlji, u gol je u 57. minutu pretvorio Vajnaldum nakon čega je počelo veliko slavlje "redsa".

Podjednako su slavili i kada je Šon Morison u 66. minutu sa pet metara glavom promašio praktično prazan gol Liverpula, da bi isti igrač napravio i jedanaesterac u 80. državši desetak sekundi oko tela Mohameda Salaha koji je pametno pao.

Bio je to peti jedanaesterac na njemu ove sezone, a u gol je veliku šansu pretvorio Džejms Milner i tako "precrtao" još jedno ime sa Liverpulovog kalendara ove sezone.