Voždovac pobijedio Partizan,pa ISPAO od Teleoptika

Nevjerovatna penal serija tokom koje su fudbaleri Voždovca pomislili da su prošli, pošto je njihov golman odbranio udarac u pretposljednjoj seriji, međutim lopta se poslije kontakta s njim ušunjala u gol... I onda odbrana Teleoptika!

Kakav šok na "krovu" TC Stadion!

Fudbaleri Voždovca su ispali u šesnaestini finala Kupa Srbije od Teleoptika poslije penala ukupno 10:9, i to nakon što su prošlog vikenda pobijedili Partizan (2:1)!

U regularnih 90 minuta bilo je 2:2, da bi potom bilo viđeno osam penal serija u kojoj su uspješniji bili "optičari". Zanimljivo, golman Trkulja je u sedmoj seriji odbranio penal igraču Teleoptika, proslavio je, a onda je lopta ušla u gol...

U narednoj penal seriji igrač Voždovca je promašio, a Teleoptikov nije!

Teleoptik je prethodno vodio od 13. minuta golom Kneževića, da bi Voždovac pogocima Krasića i Živojinovića "okrenuo" rezultat do 71. minuta, međutim tek potom je uslijedila drama... Teleoptik je na dva minuta do kraja izjednačio rezultat i odlučio da sve bude riješeno penalima.