• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Autobus Hemofarma konačno odblokiran!

Košarkaši Hemofarma iz Vršca, koji su u autobusu 24 sata bili zavejani, oko jedan sat poslije ponoći krenuli su prema Mostaru, pošto su im u pomoć stigli policija i vozila za čišćenje snijega.

Ovo je potvrđeno Tanjugu u vršačkom košarkaškom klubu.

Vrščanima i ostalim vozilima u koloni koja je bila zarobljena snijegom u tunelu na 20 kilometara od Mostara, nakon cjelodnevnog čekanja, konačno su u pomoć došli i buldožeri.

Na sajtu Hemofarma bilo je objavljeno da je u subotu uveče vršački tim ostao bez grijanja u autobusu, kao i da postoji mogućnost da ekipa prespava u obližnjem mjestu Jablanici.

Usljed najnovijeg razvoja događaja, očekuje se da će ipak na kraju prenoćiti u Mostaru.

Košarkaši "Hemofarma" krenuli su u petak uveče autobusom za Široki Brijeg na utakmicu 21. kola Jadranske lige sa Širokim, ali su na 20 kilometara od Mostara ostali zaglavljeni zbog velikih nameta snega.

Utakmica bi trebalo da bude održana u nedjelju, ali poslije svega pitanje je da li će do nje doći, ili će biti određen novi termin.

(Tanjug)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC