• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Košarkaš istetovirao Tomu Zdravkovića

Marko Janjušević iz niškog Konstantin Ergonoma odnedavno ima "tatu" legendarnog boema i pjevača narodne muzike.

Dvadesetsedmogodišnji centar, rodom iz Beograda, rekao je listu "Kurir" da je lik Tome Zdravkovića istetovirao zato što ga smatra najvećom srpskom legendom.

"Mislim da ne postoji veća legenda od njega i zato sam odlučio da istetoviram njegov lik odmah ispod srca. Vjerovali ili ne, znam napamet njegovih 220 pjesama - od riječi do riječi", objasnio je Janjušević.

Toma je na Markovom tijelu oslikan u svom karakterističnom izdanju, sa razdjeljkom na lijevoj strani, vidi se i bijela kragna košulje, a ispod toga ćiriličnim slovima piše: "Legende nikada ne umiru..."

Janjušević je ponikao u Beopetrolu i Lavovima 063, a nakon toga igrao za timove u Crnoj Gori, Sloveniji, Bugarskoj i Španiji.

Sada je član Konstantin Ergonoma, koji zauzima prvo mjesto u B ligi i bori se za plasman u Košarkašku ligu Srbije.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC