• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

KLS: "Promiješane" sudije za finale

Za finalnu seriju plej-ofa Superlige između Partizana mt:s i Crvene zvezde Telekom određeno devet arbitara.

Bitka za titulu Srbije između Partizana mt:s i Crvene zvezde Telekom staruje u srijedu od 19 časova. Liga je odredila devet arbitara koji će deliti pravdu na mečevima finala plej-ofa, koje se igra do tri pobjede.

Arbitri su podijeljeni u tri grupe. Prvu čine Ilija Belošević, Milija Vojinović i Dragan Nešković, u drugoj se nalaze Milivoje Jovčić, Saša Maričić i Marko Juras, dok su u trećoj Vladimir Jevtović, Uroš Nikolić i Uroš Obrknežević, prenosi portal mvp.rs.

Svaki meč finala sudiće po jedan arbitar iz navedenih grupa.

Zanimljivo je da neke sudije koje su svrstane u prvu kategoriju neće uopšte suditi završnicu domaćeg šampionata.

Upravo je prvi operativac Partizana Dragan Todorić prije početka finalne serije poslao pismo vršiocu dužnosti komesara lige Darku Jovičiću i predsedniku Sudijske komisije Branku Jovanoviću, u kojem je iznio niz zamjerki na račun selekcije sudija kojima će biti povjereno dijeljenje pravde u završnici sezone.

Finalna serija počinje u srijedu duelom u kojem je Partizan domaćin, a zatim će se nastaviti 7. i 9. juna, i svi dueli zakazani su u 19 časova. Ukoliko bilo potrebe četvrti meč biće na programu 12. juna, a eventualni peti tri dana kasnije.

(MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC