• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Tepić: Saša i Dragan su veliki igrači

Izvor mondo.rs

Bek Partizana smatra da je šansa za prolaz dalje u Evrokupu prokockana na gostovanjima.

Izvor: MN PRESS

Crno-beli su se porazom od Hapoela u Pioniru (64:83) neslavno oprostili od sna o "evropskoj zimi".

Nakon gostovanja u Ploještiju 17. decembra, ostaće im samo žestoka borba za Top 4 u ABA ligi, sredinom februara domaći Kup i od aprila Superliga.

U sredu se ispostavilo da ni pobeda nad Hapoelom ne bi vredela previše, pošto su Krasnji oktjabr i Asesoft slavili u susretima sa vodećim Lijetuvos Ritasom, odnosno Banvitom. O tome smo i pisali odmah posle poraza crno-belih u Bandirmi prošle nedelje, jer je tada prestalo sve da zavisi samo od njih.

"Mislim da smo neke dobre šanse propustili na gostovanjima, gde smo morali da dobijemo bar jednu utakmicu, dok kod kuće nismo znali da odigramo kako treba", rekao je Milenko Tepić.

"Nije mi jasno da tri utakmice na strani gubimo na 'jednu loptu', a u Pioniru tri od četiri prilično lako. Kad god smo u 'egalu' tokom treće četvrtine, ne znamo da napravimo timski napor u napadu i u odbrani i da okrenemo utakmicu u našu korist".

Partizan je na putu do skora 1-7 poražen u Pioniru i od Banvita (61:77) i Lijetuvos Ritasa (76:85), a i protiv Asesofta je bilo "povuci-potegni" (76:69).

Sigurno bi sve izgledalo bolje, da su Dragan Milosavljević i Saša Pavlović od početka bili u timu i da Milan Mačvan nije propustio tri utakmice zbog povrede, ali kako to voli da kaže Duško Vujošević - "lako je plivati u mirnoj vodi, idealne temperature".

Milosavljević i Pavlović na ovosezonskom debiju nisu uspeli da se nametnu kao "spasioci", pošto su zajedno ubacili samo dva poena, uz šut iz igre 1/9 i sedam izgubljenih lopti.

"Možda smo i mi imali neka nerealna očekivanja od njih dvojice. Uklapanje igrača usred sezone nije lak proces, ali Saša i Dragan su veliki igrači i siguran sam da će mnogo značiti ekipi tokom narednih meseci", ustao je Tepić u odbranu drugova.

Crno-belima ostaju meč protiv Krasnjeg oktjabra u Pioniru i gostovanje u Rumuniji, na kojima će pokušati da poprave skor radi očuvanja svog i klupskog ugleda.

"Trudićemo se da ostavimo što bolji utisak i da se kroz te utakmice pripremimo za ABA ligu, gde bi trebalo da napravimo dobar rezultat", završio je Tepić.

Partizan u nedelju od 19 časova igra protiv Mege Leks, koja takođe ima skor 5-5 i zajedno su na deobi petog do osmog mesta, sa Solnokom i Krkom.

Tagovi

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC