NBA: Kad Lebron riješi da pobijedi...

Najbolji igrač poveo Klivlend ka pobjedi protiv Klipersa sa 13 poena u posljednjoj četvrtini. Slavili Krstić i Stojaković.

NBA: Kad Lebron riješi da pobijedi... Izvor: MONDO

Predrag Stojaković je za 30 minuta u igri postigao šest poena, imao pet skokova i dvije asistencije u pobjedi Nju Orleansa na gostovanju Indijani - 101:96.

Nenad Krstić je u uspjehu Oklahome protiv Majamija (98:80) učestvovao sa osam poena, pet skokova i dvije asistencije za 24 minuta. Naravno, najbolji kod domaćina bio je Kevin Durant sa 36 poena.

Lebron Džejms je ponovo imao šou. Klivlend je u Los Anđelesu pobijedio Kliperse, lišene pomoći povrijeđenog centra Krisa Kamana, a Džejms je 13 od ukupno 32 poena ubacio u posljednjoj dionici i bio najzaslužniji što su Kavsi nadoknadili minus od 13 poena - 102:101.

Ekipu iz Klivlenda je pogledala sreća, jer joj se nije dogodilo isto što i nekoliko dana ranije kada su gostovali Juti i kada su primili koš sa zvukom sirene za poraz. Ovaj put, Beron Dejvis je promašio.

Ipak, najviše koševa ubacio je Rasual Batler iz Klipersa - 33.

Memfis je pobijedio četvrti put u poslednjih pet utakmica savladavši San Antonio, kome je to bio drugi poraz u dva dana - 92:86.