INDIJAN VELS: Kraj za Tipsarevića

Treći reket Srbije, Janko Tipsarević nije uspio da se plasira u treće kolo Mastersa u Indijan Velsu.

INDIJAN VELS: Kraj za Tipsarevića Izvor: MONDO

Bolji od Tipsarevića bio je Sem Kveri sa 6:4, 6:4 po setovima u meču koji je trajao jedan sat i 22 minuta.

Dva brejka za dva seta, zvuči jednostavno, ali domaći teniser morao je dobrano da se pomuči protiv Tipsarevića koji je jedinu šansu za oduzimanje servisa protivniku imao na samom početku meča, ali je nije iskoristio.

Kveri, 29.nosilac je odservirao 11 asova, a Janko samo dva.Amerikanac je imao bolji procenat uspješnosti iz poslije prvog i drugog servisa. Naredni protivnik Kverija je Fernando Verdasko.

U ostalim mečevima u subotu uveče, prvi nosilac Rafael Nadal "oduvao" je sa terena kvalifikanta De Vusta sa 6:0, 6:2 po setovima.

U nedjelju na teren izlaze Novak Đoković, Viktor Troicki, Ana Ivanović i Jelena Janković.