RUKOMET (SEHA): Borac m:tel bolji od Zvezde

Rukometaši Borac m:tela savladali Crvenu zvezdu u gostima 24:20 u meču trećeg kola SEHA lige.

RUKOMET (SEHA): Borac m:tel bolji od Zvezde  Izvor: MONDO

U Borcu su najavljivali da u Beograd idu po pobjedu i to su na kraju i ostvarili. Borac m.tel je donimirao od početka do kraja i zasluženo došao do pobjede.

U okviru 3. kola Seha lige bosanskohercegovački predstavnik Borac iz Banja Luke na gostovanju je savladao srbijansku Crvenu zvezdu (24:20).

U prvom poluvremenu Borac m:telje u par navrata imao prednost od tri gola, no na odmor se otišlo sa neriješenih (11:11).

Međutim, početkom drugog dijela Banjalučani ubacuju u brzinu više, pa su u 42. minuti imali prednost od pet golova (18:13) i pitanje pobjednika tada je bilo rješeno.

Kod Borca su najbolji bili golman Bojan Ljubišić, koji je do ove sezone branio za Crvenu zvezdu i imao je 14 uspješnih odbrana, te Karačić sa 7 i Trivundž još  jedan bivši član Crvene zvezde sa 6 golova. U poraženom timu Blečić sa 6 golova je bio najefikasniji igrač.(MONDO)