Srednji bek reprezentacije Srbije zbog problema sa listom desne noge moraće da pauzira najmanje mjesec dana.
Veselin Vuković, kako trenutno stvari stoje, neće moći da računa na Petra Nenadića na duelima sa Austrijom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2014. godine, koji su na programu početkom aprila.
Srednji bek Visle Plok i "orlova", koji već duže vrijeme ima problema sa listom desne noge, moraće da pauzira između tri i pet nedjelja, prensi "Žurnal".
On je već doputovao u Beograd na terapije koje će obavljati pod nadzorom fizioterapeuta reprezentacije Vlade Radulovića.
Osim Nenadića, za mečeve protiv Austrije neizvjestan je i nastup Nikole Manojlovića, koji još uvijek ima probleme sa srcem, zbog kojih je propustio i Svjetsko prvenstvo u Španiji u januaru.
(MONDO, foto: MN Press)