MAJAMI: Ana krenula, pa stala

Ana Ivanović eliminisana sa turnira u Majamiju od Sare Erani iz Italije 6:1, 4:6, 2:6.

MAJAMI: Ana krenula, pa stala Izvor: MONDO

Sjaj, očaj, sjaj, očaj.

Tako je igrala Ana Ivanović protiv Italijanke Sare Erani na turniru u Majamiju. Srpska teniserka nije uspjela da se plasira u četvrtfinale tog turnira, iako je početak meča nagovještavao laku i ubjedljivu pobjedu.

Ana Ivanović - Sara Erani 6:1, 4:6, 2:6.

Prvi set je bio "dok dlanom o dlan". Za 20-ak minuta, Ana je razbila Italijanku za ubjedljivih 6:1.

Drugi set je trebalo da bude isti takav ali na stranu Italijanke. Počeo je tako što je Ana propustila brejk šansu, što ju je potpuno poremetilo. Srpkinja je pala u igri, što je Sara Erani iskoristila i kaznila i vrlo brzo stigla do 5:0.

Ali, Ana je potom počela da igra, kao da je dala Italijanki pet gemova "fore" i uspjela je da stigne do 4:5. Ne i da izjednači, iako je imala servis i lijepu šansu.

U odlučujućem setu bilo je izjednačeno do 2:2. Ana je odmah napravila brejk, na početku seta, ali joj se Erani odmah revanširala. Potom su obje teniserke uzele po gem na svoj servis, da bi Italijanka prelomila meč u šestom gemu kada je napravila novi brejk...