ODBOJKA: Crveno-bijele za titulu

Aktuelne šampionke završile polufinalnu seriju protiv Jedinstva nakon tri pobjede, ''ajkulice'' ponovo vode u duelima sa NIS Spartakom (2:1).

ODBOJKA: Crveno-bijele za titulu Izvor: MONDO

Odbojkašice Crvene zvezde plasirale su se u finale Viner Štetiše Superlige nakon trećeg trijumfa u polufinalnim okršajima sa Jedinstvom.

Aktuelne šampionke su, doslovce, protutnjale kroz Užice. Ostvarile su ubjedljiv trijumf, o dominaciji izabranica trenera Ratka Pavličevića govori podatak da su plasman u finale potvrdile nakon samo 64 minuta igre!

U drugom polufinalnom paru Vizura je ponovo u prednosti, popularne ''ajkulice'' su dobile treći meč protiv NIS Spartaka. Bile su u prilici da slave pobjedu rezultatom 3:0, u trećem setu su vodile 20:16, ali su dozvolile Subotičankama da vežu devet poena u nizu (!!!) i naprave preokret. U četvrtom setu domaće su odigrale vrlo sigurno pa riješile utakmicu u svoju korist.

Četvrta utakmica Vizure i NIS Spartaka na programu je 13. aprila, od 18 časova, u dvorani na Tošinom bunaru.

Prva utakmica finalne serije, koja se igra na tri pobjede, planirana je za 18. april.