Rukometaši Borca m:tel u "Boriku" protiv dobojske Sloge igraju derbi meč 7. kola Premijer lige BiH, a sa tribina imaju podršku crveno-plavih fudbalera.
Izvor
mondo.ba
0
Komentari
0
Komentar je uspješno poslat.
Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.
Slanje komentara nije uspjelo.
Nevalidna CAPTCHA
Čitaoci reporteri
Dojavite nam vijest
Poruka uspješno poslata
Hvala što ste poslali vijest.
NAJNOVIJE
0
Košarka
| Pre 9 min
Ipak obrt u Zvezdi: "Naredne sezone neće nositi naš dres"
0
Fudbal
| Pre 55 min
Nagelsman digao buru na Svjetskom prvenstvu: "Što nas kažnjavate samo je...
0
Košarka
| Pre 1 h
"Svi za jednog, jedan za svi": Kako je Kari Pešić postao neponovljiv
0
0
0
Kolumna - Nebojša Šatara
0
17.05.2026.
Mostarske kiše
1
25.02.2026.
Što se grbo rodi, vrijeme ne ispravi
5
03.02.2026.