"Sedmica" Borca

Banjalučki Borac je u subotu deklasirao Slobodu iz Novog Grada rezultatom 7:0 (6:0) u drugom pripremnom meču na pomoćnom terenu Gradskog stadiona.

Nakon ubjedljivog trijumfa nad gradskim rivalom BSK-om (3:0), izabranici Vuleta Trivunovića su danas demonstrirali silu protiv ekipe iz Novog Grada.

Bilo je čak 7:0 u korist domaćina, a Banjalučani su u prvih pola sata potpuno razbili Slobodu - postigli su šest pogodaka.

"Het-trik" upisao je Petar Kunić, a u strijelce su se još ubilježili Siniša Radoja, Miloš Đorđević i Ivan Delić.

U drugom poluvremenu "pao" je samo jedan gol i to u 66. minutu kad je mrežu Slobode za "sedmicu" kompletirao Miloš Kukić u 66. minutu.

Narednu kontrolnu utakmicu, crveno-plavi će odigrati sljedeće subote protiv Slobode iz Mrkonjić Grada.

BORAC: Trkulja, Dujaković, Raspudić, Ojdanić, Puzigaća, Kiso, Radulović, Đorđević, Radoja, Delić, Kunić. Još su igrali: Avdukić, Kondić, Erić, I. Danilović, Burazor, V. Danilović, Zekanović, Lalović, Pejović, Kukić. Trener: Vule Trivunović.

SLOBODA (NG): Krupić, Bajrektarević, Balaban, Tica, Elijazović, Ćulibrk, Kovačević, Žujić, Savanović, Vranešević, Mrkić. Još su igrali: Majkić, Vicković, Babić, Dubajić, Mijić, Pačavra. Trener: Ernest Šabić.