GOŠK slavio protiv Želje (FOTO)

U prvom pripremnom meču, sarajevski "plavi" u Međugorju za gol lošiji od Gabeljana.

Fudbaleri GOŠK-a iz Gabele u prijateljskom meču, odigranom u Međugorju, savladali su sarajevski Željezničar 2:1 (0:1), a odlučujući pogodak viđen je sa "bijele tačke" u finišu duela.

Željezničar je poveo u finišu prvog poluvremena, kada je Blagojević sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

U nastavku potpuni preokret Gabeljana. Prvo je Raguž u 63. minutu izjednačio na 1:1, da bi u posljednjim trenucima meča Ereiz uspješno realizovao najstrožu kaznu i donio trijumf svom timu.

Naredni test meč tim Slobodana Krčmarevića igraće u petak protiv Širokog Brijega.

ŽELJEZNIČAR - GOŠK 1:2 (1:0)

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski (46. Fejzić), A. Šehić (67. B. Šehić), Osmanković (30. Bogičević), Bakrač, Stevanović, Šabanadžović (86. Džindo), Vranješ, Blagojević (64. Hajdarević), Zec (72. Dacić), Krpić (86. Mujagić), Zajmović (62. Veselinović (75. Mujarić)).

GOŠK: Kozić, Čolić, Đajić, Hasanhodžić, Vego, Zolj, Bošković, Hasanović, Anković, Reiz, Ramić. Još su igrali: Brkić, P. Raguž, A. Raguž, Kordić, Miha, Aletić, Kulović, Karamarko, Grvala.