Željo pao u Krupi, Manijaci - igrate kao p****e

Posljednjeplasirani tim Premijer lige savladao Željezničar, Zrinjski slavio na Tušnju.

Željezničar je u velikoj krizi!

Tim Milomira Odovića je danas u kanjonu Tijesno doživio četvrti uzastopni poraz u Premijer ligi BiH.

I to od fenjeraša!

KRUPA - ŽELJEZNIČAR 2:1 (1:0)

Nakon očajnog prvog dijela fudbaleri Željezničara su ispraćeni zvižducima i povicima "igrate kao p****e" od strane najvatrenijih navijača - "Manijaka".

"Plavi" ne samo da su loše igrali, već su na odmor otišli i sa golom zaostatka.

Mladen Veselinović je u kaznenom prostoru srušio Nikolu Dujakovića, a sudija je pokazao na bijelu tačku. Odgovornost je preuzeo dojučerašnji igrač Želje Ivan Crnov i pogodio mrežu Vedrana Kjosevskog za 1:0 u 14. minutu.

Gosti su u nastavku pokazali veću dozu angažovanosti i želje, pa se nakon izjednačujućeg gola kojeg je postigao Sulejman Krpić u 72. minutu činilo da će na "Grbavicu" odnijeti jedan bod.

Ali, da to ne bude tako pobrinuo se Almir Aganspahić koji je deset minuta kasnije udarcem glavom pogodio dalji ugao i tako krunisao lijepu asistenciju Crnova za veliko slavlje domaćih kojima je ovo bila prva pobjeda nakon devet mečeva u Kupu i Premijer ligi BiH.

Susret u Krupi na Vrbasu je za goste postao još gori nakon što je Miloš Bakrač u 85. minutu dobio crveni karton zbog udaranja fudbalera domaćeg tima u lice.

Zrinjski je u Tuzli stigao do velike pobjede protiv Tuzla sitija, a "Plemići" su do tri boda došli u sudijskoj nadoknadi.

U trenutku kada se očekivao kraj susreta, Hairlahović je šutirao, a lopta se odbila od Nemanje Stjepanovića, prevarila je golmana Adisa Nurkovića i ušla u mrežu.