Imao je snage za šalu, iako je njegov tim izgubio bodove u 92. minutu.

Mihajlovićeva hit reakcija na crveni za njegov tim: Ne igramo Kouto i ja, pa da nam sudite ovoliko kartona! Izvor: Profimedia

Bolonja je bila nadomak pobede, ali na kraju nije izdržala!

Tim Siniše Mihajlovića je protiv Udinezea vodio 2:1, ali poslije skoro cijelog poluvremena sa igračem manje nije uspio da sačuva pobjedu.

Poslije gola u 92. minutu Bolonja je ostala samo sa bodom, a sprski stručnjak je bio nezadovoljan suđenjem. I to ne samo na ovom meču.

"Mi smo tim sa najviše žutih kartona u Evropi, ali ne igramo ni Fernando Kouto ni ja", kroz šalu je rekao Mihajlović, prisjećajući se svog partnera iz odbrane u danima kada je igrao za Lacio.

Naravno da jetemperamentni stručnjak nezadovoljan zbog gola primljenog u poslkednjim momentima meča.

"Šteta je što smo primili gol u zaostavnom vremenu. Rodrigo Bekao je trebalo da dobije crveni karton u 87. minutu. Ili direktan crveni ili drugi žuti, ali to se nije desilo", naglasio je Miha.

Na kraju je naglasio da njegova ekipa igra fudbal i da ne zaslužuje toliko opomena. Na ovom meču je u 47. minutu zbog drugog žutog kartona ostala bez Svanberga.

"Dobro radimo, ali igra nam je uništena. Igramo fudbal, nikoga ne tučemo", prokomentarisao je on.