Golčina sa 25 metara, a sudija je nije priznao: Krstajić nije mogao da vjeruje! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

U mnogim ligama u Evropi uvedena je "goal line" tehnologija, koja bi ovdje jasno presudila da je bio gol!

Superliga gol Zlatibor TSC koji nije priznat Izvor: TV Arena sport/screenshot

Na meču Zlatibora i TSC-a Nenad Lukić je postigao dva gola, a samo jedan mu je priznat!

On je postigao pobjedonosni pogodak za svoj tim u 59. minutu, a prije toga smo vidjeli fenomenalan pogodak, koji nažalost nije priznat.

On je u samo minut ranije dobio povratnu loptu na 25 metara, opalio je po lopti, golman Zlatibora je napravio sjajnu paradu, ali tu ništa nije mogao. Lopta se od prečke spustila iza gol linije, ali gol nije priznat!

Lukić je već u sljedećem napadu dao gol za pobedu TSC-a, tako da su bodovi otišli u Bačku Topolu Bez obzira na to, zbog ovakvih situacija VAR i "goal line" tehnologija bi morali što prije da dođe u Srbiju.

U drugom odigranom meču Čukarički je na gostovanju savladao Rad sa 2:0. Heroj pobjede "brđana" bio je mladi Đorđe Jovanović koji se vratio u srpski fudbal iz inostranstva. Nekadašnji biser Partizanove omladinske škole postigao je svoje prve golove od povratka u Srbiju.

Prvo je pogodio u 10. minutu, a u drugom poluvremenu je pogotkom u 64. minutu riješio pitanje pobjednika u beogradskom derbiju.