Šou u Španiji -golman u 94. dao gol za Sevilju! Izjednačio je u posljednjoj sekundi! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Reakcija na nivou napadača...

PRIMERA VALJADOLID - SEVILJA 1:1 golman dao gol u posljednjoj sekundi Izvor: Profimedia

Marko Dmitrović je dao gol za Eibar iz penala, a njegov kolega iz Sevilje - iz igre!

Bono je heroj kluba iz Andaluzije pošto je uspio da donese bod Sevilji u 94. minutu utakmice na gostovanju Valjadolidu. Napadali su i napadali gosti, nisu uspjevali da postignu gol, a onda je Marokanac otišao u kazneni prostor rivala...

VALJADOLID - SEVILJA 1:1 (1:0)

Svi su se "načičkali" u 16 metara Valjadolida, bilo je jasno da je to posljednja šansa za Sevilju da dođe do boda, a momak u jedinoj narandžastoj majici na terenu je rešio duel.

Zbunili su potpuno igrači Valjadolida poslije kornera, lopta se odbila od stative igračima Sevilje, vratio ju je Kunde na šest-sedam metara, a odatle je Bono instiktivno reagovao i zakucao loptu u mrežu kolege Himeneza.

Tako je čuvar mreže Sevilje doneo važan bod u borbi za Ligu šampiona, nakon što je prvi savladan - i to iz penala u 44. minutu kada je strijelac bio Oreljana.