Murinjo, vrijeme je za otkaz! Novi šok za Žozea: Totenhem opet prosuo pobjedu i ispustio 4. mjesto!

Ovo nije više slučajno...

njukasl-totenhem-2-2-premijer-liga-zoze-murinjo-otkaz Izvor: Tanjug/AP Photo/Scott Heppell, Pool

Totenhem je mnogo puta ove sezone ispustio pobjedu, a čak dvaput protiv Njukasla!

U prvom dijelu sezone je Njukasl došao do boda u 97. minutu iz penala Vilsona (1:1), da bi novi šok za Murinjovu ekipu priredio Vilok u 86. Trebalo je da Spursi pobjedom odu na mjesto koje vodi u Ligu šampiona, ali u ovom trenutku ne djeluju kao tim koji je dostojan tog takmičenja...

NJUKASL - TOTENHEM 2:2 (1:2)

Murinjo je poslije novog kiksa korak bliže izlaznim vratima na stadionu Totenhema, a možda ga u igri drži samo veliko obeštećenje koje će klub morati da plati ako ga otpusti.

Ne vidi se nikakav napredak u igri otkako je Poketino otišao, a očigledno je da igrači imaju velike probleme s koncentracijom jer redovno u finišu mečeva ostaju bez bodova, što je potpuno netipično za Murinjove timove koji su uvijek grizli i kada sudija svira kraj.

Gubitka bodova ponovo ga je koštala odbrana, Sančez je dozvolio da vjerovatno najgori strijelac među napadačima u Premijer ligi, skupo plaćeni Žoelinton, postigne svoj drugi gol u ovoj sezoni. Slavlje "svraka" nije dugo potrajalo jer je Kejn u roku od 90 sekundi izjednačio, a onda za još četiri minuta doveo Spurse u vođstvo.

Međutim, taman kada se učinilo da će Totenhem preskočiti Čelsi na tabeli i zauzeti četvrto mjesto, "pojavio" se Džo Vilok, pozajmljeni igrač Arsenala, koji je u 86. zatresao mrežu Lorisa.