BUNDES: Bajer siguran u derbiju

Tim iz Leverkuzena pobijedio Hanover sa 2:0 u prvoj utakmici 20. kola Bundeslige.

BUNDES: Bajer siguran u derbiju Izvor: MONDO

Bajer iz Leverkuzena za korak je bliži Borusiji iz Dortmunda. Da li će tako ostati i poslije 20. kola zavisi od ishoda meča, koji "milioneri" u subotu igraju protiv Volfsburga u gostima.

"Farmaceuti" poslije pobjede u derbiju protiv Hanovera - 2:0 (2:0) za vodećom Borusijom zaostaju osam bodova. Derbi je igran u Leverkuzenu pred 28.000 gledalaca, a strijelci za domaći tim bili su Arturo Vidal u 21. minutu i Simon Rolfes tri minuta pred odlazak na odmor.