PRIMERA: Real sve brzo riješio

"Kraljevi" odigrali odličnih prvih 45 minuta i lako stigli go ubjedljive prednosti protiv imenjaka iz Sosidejada. Dva gola Ronalda, prvenac Adebajora.

PRIMERA: Real sve brzo riješio Izvor: MONDO

Barselona više nema +10 u odnosu na madridski Real. Sada je +7. I dalje velika prednost, ali nikad se ne zna...

U utakmici 22. kola, poznatiji Real iz Madrida lako je savladao imenjaka iz Sosijedada - 4:1. Zanimljivo, svih pet golova dali su igrači madridskog kluba, ali jedan u sopstvenu mrežu.

U 8. minutu Kaka 1:0, a onda dva gola Kristijana Ronalda do kraja poluvremena i sve je bilo riješeno. Potom je i Arbeloa rešio da se upiše u strijelce, ali je pogrešio stranu i gol...

Kraj utakmice obilježio je Emanuel Adebajor. Novajlija u redovima Reala, reprezentativac Togoa postigao je prvijenac, poslije akcije Ronalda i Di Marije.

Valensija je pobijedila Erkules 2:0, golovima Aduriza i Koste. Adurizu je to već 13. gol u sezoni.