PRIPREME: Voša ispravlja greške

Fudbaleri Vojvodine u subotu su odigrali dvije utakmice - jednu su dobili, a drugu odigrali neriješeno.

PRIPREME: Voša ispravlja greške Izvor: MONDO

"Lale" su posljednjeg dana priprema u Crnoj Gori, poslije katastrofalne igre sa Grbljem, osvjetlale obraz klubu. Novosađani su odmjerili snage sa prvoligašima iz Srbije. Prvi tim bio je bolji od Novog Pazara sa 2:0, dok je izmješana druga postova, u kojoj je golman igrao beka, remizirala sa Radničkim iz Kragujevca - 1:1.

VOJVODINA: Brkić, Stevanović, Pavlović, Mojsov, Trajković, Mitošević, Medojević, Merebašvili, Lazetić, Ilić, Oumaru.

NOVI PAZAR: Pustinjaković, Lotinac, Arifović, Babić, Sočanac, Prodanović, Paunović, Kecap, Stošić, Đalac, Spasojević.

Igrali su još: Delibašić, Beitović, Selimović, Hamidović, Škrijelj, Đogatović, Caković, Bektašević, Plojević i Gogić.

Novi Pazar je uspješno parirao superligašu iz Novog Sada u prvih 45 minuta. Vojvodina je u tom periodu promašila nekoliko dobrih prilika, a najbolje su imali Oumaru i Medojević.

Meč je sa dva gola u drugom poluvremenu riješio Brana Ilić.

Mojsov je pogodio prečku, a nedugo poslije toga Ilić je načeo Pazarce. Korner je izveo Merebašvili, Medojević propustio loptu na prvoj stativi, a bivši igrač Partizana, neometan sa pet metara, postiže gol za vođstvo - 1:0.

Četiri minuta kasnije ponovo je akter Ilić. Ovog puta sam se izborio za loptu i preciznim udarcem sa 18 metara savladao golmana Novog Pazara.

Rezervisti su u neobičnom sastavu igrali 1:1 sa Radničkim.

Miroslav Vulićević i Dušan Nestorović odigrali su pozicijama štopera, a lijevi bek bio je treći golman Stefan Mijatović (Razlog-povreda štopera Milka Novakovića).

Vojvodina je uvođstvo došla u 64 minutu. Nakon akcije Kosovića i Slobodana Novakovića, Tumbasević je u padu glavom poslao loptu u mrežu. Kragujevčani su poravnali rezultat iz slobodnog udarca sa 18 metara. Radovanović je šutirao, lopta je zakačila živi zid, prevarila Pajovića i završila u mreži.

VOJVODINA: Pajović, S. Novaković, Vulićević, Nestorović, Mijatović, Katai, Ađuru, Tumbasević, Kosović, Bilbija, Jao.

RADNIČKI: Čančarević, Krmar, Ristić, Tintor, Milošević, Nedović, Lepović, Petrović, Radovanović, Stojaković, Spalević.

Igrali su još: Radujković, Rosić, Jeftić, Milosavljević, Osman, Kostić, Božović i Đurđević.