Krstajić i TSC stigli Partizan na vrhu tabele: Pobjeda u Nišu, sreća napustila Radnički u završnici

Ekipa iz Bačke Topole ostvarila i četvrti uzastopni trijumf u Superligi

mladen krstajić i tsc odlični rezultati na početku sezone u superligi srbije Izvor: MN PRESS

Četiri pobjede u četiri meča, 12 postignutih i tri primljena gola. To je statistika TSC-a na startu Superlige Srbije.

Ostvarili su novi trijumf i zadržali maksimalni učinak. Savladali su Radnički u gostima - 1:2 (0:1).

Mrežu domaćeg tima načeo je Đuro Zec u 31. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U 63. minutu je Saša Tomanović duplirao prednost. Međutim, Radnički nije imao namjeru da se preda.

Petar Ristić je u 72. minutu smanjio zaostatak, a onda je sreća bila na strani ekipe Mladena Krstajića u završnici. Prvo je Filip Kasalica poslao loptu tik pored stative. Nedugo zatim je Vanja Ilić lobovao golmana Nenada Filipovića, ali lopta nije završila u mreži.

Nekadašnji selektor Srbije i bivši predsjednik bijeljinskog Radnika, koji bi mogao da se vrati u ovaj klub, je bio zadovoljan viđenim.

"Imali smo malo sreće na kraju, ali smo zasluženo pobijedili. Mogli smo da damo tri-četiri gola prije toga. Dobili smo veliki Radnički poslije tri uzastopna poraza od njih. Čestitam momcima na odnosu, radu i rezultatima. Moramo da se spustimo na zemlju. Milina je biti ovako dobro plasiran na tabeli. Ambicije? Idemo polako, želimo da igramo dobar fudbal, da izbjegnemo povrede. Vidjećemo gdje ćemo biti sljedeće godine", rekao je Krstajić za "Arenu sport".