Ni lubenica nije pomogla da se izbjegne debakl! Primili četiri gola kod kuće, ali niko ne priča o utakmici (FOTO)

Autor Nemanja Stanojčić

Meč u Bundesligi između Ausgburga i Hofenhajma je dospio u centar pažnje zbog zanimljivog poteza tokom pauze

bundesliga lubenica kao osvježenje augzburg hofenhajm Izvor: Profimedia

Počela je i Bundesliga.

Svi ljubitelji njemačkog fudbala su jedva dočekali da vide najbolje igrače na terenima.

Viđeno je dosta zanimljivih utakmica, pregršt golova, lijepih poteza, ali i stvari koje su dospjele u centar pažnje na neki drugi način.

Jedna takva situacija dogodila se na meču Ausgburga i Hofenhajma. Gosti su bili ubedljivi (0:4), mada njihova ubjedljiva pobjeda nije ono o čemu se najviše priča poslije utakmice.

Glavna tema je detalj iz 68. minuta utakmice kada je napravljena pauza zbog vrućine. U Augsburgu su osvježenje pronašli u lubenici!

Nažalost, lubenica im nije pomogla pošto su u nastavku meča primili još tri gola. Dio svega toga bio je srpski fudbaler Mijat Gaćinović koji je u 59. minutu ušao u igru, dovoljno da slavi sa saigračima.

Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.