PRIPREME: Stančeski spasio Želju

Doskorašnji fudbaler banjalučkog Borca Perica Stančeski fantastičnim golom je spasio Željezničar poraza u dvoboju sa Širokim Brijegom (1:1).

PRIPREME: Stančeski spasio Želju Izvor: MONDO

U prijateljskom meču u Međugorju, Širokobriježani su stigli do prednosti pogotkom Matea Roskama u finišu prvog dijela, da bi u nastavku utakmice, makedonski internacionalac, koji je u zimskom prelaznom roku iz banjalučkog Borca prešao u Želju, postigao "evrogol" za 1:1.

Stančeski je odapeo je projektil sa nekih dvadesetak metara, koji je odsjeo iza leđa golmana Dejana Bandovića.

ŠIROKI BRIJEG: Bandović, Diogo, Bertoša, Topić, Brekalo, Ivanković, Ljubić, Zakarić, Mišić, Varea i Roskam. Još su igrali: Renato, Kožul, Ćorić, Glavina, Pinjuh.

ŽELJEZNIČAR: Šehić, Marković, Vasilić, Mešić, Stanić, Svraka, Savić, Bešlija, Višća, Jamak i Popović. Još su igrali: Baljić, Nijema, Stančeski, Čolić, Zeba.

Velež bolji od Olimpika

Mostarski Velež je u Vrapčićima savladao sarajevski Olimpik rezultatom 2:1.

"Rođeni" su već u trećem minutu poveli golom Dženana Zaimovića, izjednačio je Muhamed Mujić u drugom poluvremenu, da bi pobjedu Mostarcima donio Admir Velagić u 85. minutu.

VELEŽ: Hadžiđulbić, Stokić, Ivetić, Kazazić, Zaimović, Marić, Gančev, Brković, Duraković, Ćemalović, Remetić. Igrali su još Velagić, Rovčanin, Okić, Kodro i Gadžo, Demić, Jazvin, Škaljić i Kadrić.

OLIMPIK: Lučića, Rizvanović, Subašić, Asim Škaljić, Suljević, Alimanović, Salkić, Kresser, Hiroš, Raščić. Igrali su još Bukvić, Harba, Kačunov, Savić, Dučić, Hadžanović, Pljevljak, Pliska, Mujić i Durak.