PREMIJER: Vela rastužio Milijaša

Vulvsi vodili do 92. minuta protiv VBA, a onda je igrač Arsenala domaćinu donio bod - 1:1.

PREMIJER: Vela rastužio Milijaša Izvor: MONDO

Za vikend, koji su u Engleskoj obilježile utakmice osmine finala FA kupa, odigran je i jedan premijerligaški meč - VBA i Vulvsi su "podijelili plen" - 1:1 (0:1).

Osvojenim bodom zadovoljniji su bili domaćini, jer su do izjednačenja stigli u 92. minutu, golom Karlosa Vele, pozajmljenog igrača Arsenala. Domaćin je do vođstva došao preko Džejmija O'Hare, takođe pozajmljenog fudbalera, ali iz Totehnema.

Nenad Milijaš je bio u startnoj postavi Mika Mekartija, koji ga je zamijenio u 68. minutu.

Vulvsi su se izjednačili Vest Hemom po broju bodova (25), ali im i dalje pripada "fenjer". Iznad njih je Vigan sa 27, a VBA sada ima 28 bodova.