PRIMERA: Barsi dovoljan i jedan gol

Barselona pobijedila Saragosu - 1:0, Ivan Obradović opet od početka do kraja na terenu. Preokret Valensije na Balearima - 2:1.

PRIMERA: Barsi dovoljan i jedan gol Izvor: MONDO

Barsa ne posustaje i male su šanse da je Real Madrid stigne do kraja šampionata. I kada najbolji strijelci Pepea Gvardiole zakažu, uvijek se nađe neko da prelomi meč. Protiv Saragose to je bio Sejdu Keita.

Reprezentativac Malija je u 43. minutu na asistenciju Lionela Mesija pogodio mrežu gostiju i svom timu obezbijedio pobjedu. Doduše minimalnu, što je malo ko očekivao u duelu ekipe koja se bori za titulu i tima kome je svaki bod vrlo važan u borbi za opstanak.

Barsa sada ima deset bodova više od Reala, koji u nedjelju gostuje Santanderu.

Majorka je protiv Valensije povela u 31. minutu, ali nije uspjela dugo da sačuva prednost. Strijelac je bio Ivan Ramis iz penala. Vođstvo domaćina anulirano je već u 33. minutu preko Pabla Ernandeza.

Isti igrač je poslije 11 minuta igre u drugom poluvremenu opet bio uspješniji od golmana Majorke Dudua Aouatea. Valensija je povela sa 2:1 i tu prednost nije ispuštala do kraja meča. "Slijepi miševi" su se učvrstili na trećem mjestu.