Haos na "Enfildu", treneri htjeli da se tuku! Klop i Arteta u klinču, Španac poludio zbog jednog poteza!

Nevjerovatne scene u Liverpulu, umalo da se treneri potuku na utakmici.

liverpul arsenal sukob klop arteta Izvor: Profimedia

Na "Enfidlu" se igrao derbi kola u Premijer ligi. Liverpul je dočekao Arsenal i upisao ubjedljiv trijumf - 4:0.

Poslije prvog poluvremena domaćin je imao prednost golom Sadija Manea, ali nije taj pogodak ono što je obilježilo prvih 45 minuta.

Poslije jednog faula u 32. minutu su pored terena poludjeli treneri. Mikel Arteta je bio bijesan i želio je da se obračuna sa Jirgenom Klopom zbog toga.

Nekadašnji pomoćnik PepaGvardiole je nasrnuo na Nijemca, bio je spreman na fizički obračun. Umiješali su se ljudi iz oba kluba, stali između njih.

Arteta se nije zaustavljao, počeo je da psuje i da nastavlja sukob. Eskalaciju svega spriječili su ljudi iz stručnog štaba i jednih i drugih.

Sudija je reagovao tako što je obojici pokazao po žuti karton.