Partizan se oglasio, oštećeni za penal? Okačili snimak na društvene mreže i poručili - "Ovo sve govori!" (VIDEO)

FK Partizan se putem svojih zvaničnih profila na društvenim mrežama oglasio zbog detalja sa meča protiv Napretka.

fk partizan smatra da je oštećen protiv napretka Izvor: Arena Sport 1/ Printscreen

Fudbaleri Partizana zaokružili su lošu nedjelju i u Superligi. Poslije poraza 2:5 od Fejnorda u Konferencijskoj ligi, došlo je do kiksa u domaćem šampionatu, pošto su remizirali 0:0.

Partizan je tako dao šansu Crvenoj zvezdi da ga u ponedjeljak prestigne na vrhu tabele, ali iz Humske očito poručuju da su oštećeni za jedanaesterac!

Crno-bijeli su najbolju šansu na meču imali u 91. minutu kada je golman Zvezde na pozajmici u Napretku izvanredno sačuvao gol svog tima. No, Partizan se poslije meča zbog druge situacije oglasio na društvenim mrežama.

Zvanični Tviter profil kluba objavio je video snimak situacije iz 60. minuta, kada je Nemanja Jović bio u šansi za Partizan, ali je poslije povlačenja šutirao pored gola.

"Nije dozvoljeno komentarisanje suđenja, ali snimak govori sve", glasila je poruka FK Partizan, očigledno insinuirajući da je tom prilikom trebalo da bude dosuđen penal u korist crno-bijelih.

Sudija Živković nije pokazao na "bijelu tačku", a evo kako je izgledala ta sporna situacija iz 60. minuta:

Sada Partizan ima tri boda više od Crvene zvezde uz utakmicu više, pa bi "vječiti" rival mogao da ih prestigne u ponedjeljak ukoliko savladaju Metalac.

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!