Hit snimak! Mitar go ludovao s navijačima: Stadion eksplodirao zbog rekorda, a evo kako je Srbin slavio! (VIDEO)

Nevjerovatne scene na Krejven Kotidžu nakon gola Aleksandra Mitrovića u 93. minutu.

aleksandar mitrović slavi sa navijačima fulama Izvor: Twitter/screenshot/FulhamFC

Aleksandar Mitrović je ušao u istoriju! Krunisao je nevjerovatnu sezonu sa dva pogotka u pretposljednjem kolu Čempionšipa i tako postao najefikasniji igrač drugog ranga takmičenja u Engleskoj ikada.

On je oborio 30 godina star rekord Gaja Vitingema koji je u sezoni 1992/93 postigao 42 pogotka u sezoni, pošto je u pobjedi Fulama 7:0 sa dva gola došao do 43. pogotka ove sezone!

Nakon što je u posljednjim momentima meča postigao istorijski gol nastao je pravi stampedo pošto su navijači uletjeli na teren željeći da proslave ne samo ulazak u Premijer ligu nego i osvajanje prvog mjesta kao i sam Mitrovićev rekord.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Poslije utakmice on nije mogao da se odbrani od navijača, a u jednom momentu je ostao bez dresa.Čim je postigao gol skinuo je svoju "devetku" zatrčao se na tribinu. Bacio je dres navijačima, a onda je nastao pravi delirijum na tribini!

Evo kako je taj momenat na proslavljen na "Krejven Kotidžu":

Poslije meča on je bio vrlo smiren i istakao je da je posebno radostan što je na ovom meču pred svojim navijačima oborio rekord.

"Nisam razmišljao o rekordu, ali kako sam mu se približavao, svi su počeli da pričaju. Tako da, naravno da sam želio da ga oborim. Danas se desilo. To je nešto posebno. Rekord u posljednjem minutu. Ostvarili smo veliku pobjedu. Mislim da smo završili sezonu kao u snovima, onako kako smo željeli, pobjedom kod kuće, pred našim navijačima, još sam oborio i rekord, tako da je sve bilo savršeno", poručio je Aleksandar Mitrović.