Baloteli do ludila doveo Manćinija

Nonšalantna reakcija italijanskog napadača na prijateljskom meču iznervirala trenera Sitija i odmah ga je zamijenio.

Baloteli do ludila doveo Manćinija Izvor: MONDO

Mario Baloteli ne može bez nestašluka ni na terenu ni van njega. U noći između nedjelje i ponedeljka do ludila je doveo trenera Mančester sitija Roberta Manćinija. Do te mjere ga je iznervirao na prijateljskom meču protiv Los Anđeles Galaksija (1:1), da je italijanski stručnjak odmah zamijenio zemljaka.

Naime, Baloteli se u 28. minutu našao u šansi i odreagovao je nonšatalantno i potcjenjivački – okret i šut petom. Naravno, neprecizno.

Manćini je istog trenutka pozvao Džejmsa Milnera da ga uvede u igru umjesto Balotelija.

Menažer „građana“ je nedugo zatim uhvaćen „okom kamere“ kako baca flašu vode... Baloteli nije izlazio iz svlačionice u drugom poluvremenu.

„Nadam se da je naučio lekciju, da u svakom trenutku mora da bude ozbiljan i ponaša se profesionalno. I tako mora da bude uvijek, a ne samo u polufinalima i finalima“ , izjavio je Manćini poslije utakmice.

Baloteli je doveo Siti u vođstvo iz penala u 20. minutu pošto je prethodno oboren Mika Ričards. Izjednačenje je donio Brajan MekGi u 53.