PREMIJER BIH: Slavija u problemu

Fudbaleri Slavije doživjeli treći uzastopni poraz. Gošk rutinski protiv Rudara.

PREMIJER BIH: Slavija u problemu Izvor: MONDO

Fudbaleri Slavije su u velikoj krizi.Vezali su tri uzastopna poraza.

Danas su u meču šestog kola Premijer lige BiH poraženi na domaćem terenu od Leotara 3:2, pred praznim tribinama.

Slavija je dva puta vodila, ali je tim Leotara na čijoj klupi je debitovao novi trener Bogdan Korak stizao vođstvo Slavije i na kraju slavio pobjedu.

Slavija je povela golom bivšeg fudbalera Leotara Branka Šešlije, au finišu prvog poluvremena izjednačio je Aničić.

Novu prednost Slaviji donio je šešlija svojim drugim golom na početku drugog dijela. Gosti se nisu predavali i preko Vukovića su došli do novog izjednačenja u 61. minutu. Trijumf Leotaru je devet minuta kasnije obezbijedio Vuković svojim drugim golom.

GOŠK je savladao Rudar 3:0. Slično kao i trener Leotara Korak i novi trener GOŠK-a Milomir Odović je debitovao pobjedom. U novom tirjumfu blistao je strelac het-trika Mahir Karić.