• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Krasić, opet, odlazi iz Juventusa

Menadžer srpskog reprezentativca ponovo rekao italijanskim medijima da će Miloš Krasić zbog male minutaže u Juventusu potražiti novu sredinu.

Miloš Krasić sve je bliži odlasku iz Juventusa jer ne dobija mnogo prilika da igra, ponovio je njegov menadžer Dejan Joksimović.

"Trener Antonio Konte ga očigledno ne želi u timu. Miloš hoće da igra i ima mnogo klubova koji su zainteresovani da ga dovedu. Juventus je ljetos odbio ponude Čelsija i Mančester sitija. Vidjećemo kako će se situacija razvijati u zimskom prelaznom roku", kazao je Joksimović italijanskim medijima.

Ove sezone 27. godišnji Krasić je bio u startnoj postavi na samo četiri prvenstvene utakmice, a obično je na teren ulazio sa klupe.

Krasić je u Juventus došao u ljeto 2010. iz moskovskog CSKA, a prošle sezone za Staru damu odigrao je 41 utakmicu i postigao devet golova.

Pored Čelsija i Mančester sitija, za njega su ove sezone interesovanje pokazali i španska Sevilja i šampion Njemačke, Borusija iz Dortmunda.

Ekipi Juventusa ide dobro u prvenstvu Italije i trenutno se nalazi na prvom mjestu na tabeli.

(Tanjug, MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC