JSL: Vоša pala na Karaburmi

OFK Beograd pobedio Vojvodinu na svom terenu - 1:0. Radnički kod kuće remizirao sa BSK Borčom - 1:1. Svuda bar po gol, bez pobede gostiju.

JSL: Vоša pala na Karaburmi Izvor: MONDO

"Lale" ni poslije pet godina nisu pobijedile na Karaburmi.

Ekipa Branka Sose Babića slavila je golom Amera Osmanagića sredinom drugog poluvremena, poslije greške Tomislava Vulićevića.

Radnički iz Kragujevca nije uspio da trijumfom na svom terenu dospije na treće mjesto. Iako je najbolji strijelac lige Darko Spalević doveo domaće u vođstvo, Stefan Nedović je autogolom poravnao rezultat i omogućio gostima da napuste stadion sa vrijednim bodom.

Sloboda Sevojno prekinula je loš niz od pet utakmica bez pobjede.

Slavila je golovima Save Kovačevića. Prvi je pao poslije 356 posta minuta! Užičani su bili bolji rival tokom cijelog meča i zasluženo odnijeli pobjedu.

U Novom Pazaru navijači zbog kazne nisu imali priliku da uživo gledaju pobjedu svog tima protiv Javora. Najbolji igrač utakmice i strijelac gola bio je Admir Kecap. Obe ekipe završile su meč sa po igračem manje.