Manćini: Možda sam lud, ali vjerujem Mariju

Menadžer Mančester sitija izjavio da i dalje vjeruje Baloteliju, uprkos brojnim greškama koje je napravio, i pružiće mu šansu na meču protiv Junajteda, od prvog minuta.

Manćini: Možda sam lud, ali vjerujem Mariju  Izvor: MONDO

Roberto Manćini će se kockati u odlučujućem duelu sezone za titulu u Premijer ligi.

On je izjavio da je vjerovatno poslednji trener na svijetu koji vjeruje Mariju Baloteliju, ali da će mu bez obzira na sve njegove "grijehe" pružiti šansu od prvog minuta u derbiju sezone protiv gradskog rivala Mančester junajteda.

"Mnogi će možda reći da sam lud, ali ja i dalje vjerujem Mariju. Poslije crvenog kartona protiv Arsenala mi se izvinio, prethodnih dana naporno je radio na treninzima i uvjeren sam da bi on mogao da postigne gol, dva ili čak tri protiv Junajteda", rekao je Manćini engleskim medijima.

Baloteli je u prvom dijelu sezone kada je Siti slavio na Old Trafordu sa 6:1 postigao prva dva gola. U međuvremenu je napravio mnoge gluposti na terenu i van njega, uključujući i crveni karton protiv Arsenala, zbog kojeg nije igrao na posljednja tri meča.

Derbi 36. kola Premijer lige, direktan obračun za titulu, igra se u ponedjeljak od 21 sat, a domaćin je Siti.