• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Bajić: Bod s Grbavice najslađi u karijeri

Trener Radnika iz Bijeljine presrećan poslije remija sa Željezničarom. Osim: Premijer liga BiH sve "normalnija".

Bijeljinci su u nedjelju uveče vodili na Grbavici protiv aktuelnog šampiona u sedmom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, ali su na kraju osvojili jedan bod - 1:1.

Trener Radnika Srđan Bajić bio je naravno prezadovoljan remijem.

"Kako ne bih bio zadovoljan, ovo mi je najslađi bod u karijeri. Sa Rudarom iz Pljevalja sam pobjeđivao Partizan ili Crvenu zvezdu, ali ipak mi je ovo najdraži bod. Sada je na redu Slavija i moramo se u potpunosti okrenuti tom susretu, koji nam je najvažniji. Želji sve čestitke na korektnoj igri", rekao je Bajić.

Njegov kolega s klupe Sarajlija Amar Osim nije nezadovoljan igrom svog tima na praznoj Grbavavici zbog suspenzije Fudbalskog saveza BiH.

"Očekivali smo tešku utakmicu, jer sam i prije govorio da je Radnik tvrda ekipa. U prvom dijelu loše smo igrali, nismo ni šutirali prema njihovom golu. Uspjeli smo u nastavku da stvorimo mali pritisak i nekoliko šansi, ali na žalost rezultat nismo preokrenuli. Ova liga postaje sve normalnija. Zašto Radnik ne bi uzeo bod na Grbavici? Ipak, bolje je biti ranjen nego mrtav. Što se tiče tribina, ne znam da li je to uticalo na rezultat i igru, mislim da to niko ne zna", rekao je Osim.

Željezničar je sada u zaostatku pet bodova za liderom Sarajevom, dok je Radnik pretposljednji sa četiri boda.

(MONDO, foto: Sportsport)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC