• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Banjalučani uz Srbiju, zapaljena zastava

Više hiljada ljudi okupilo se u centru Banjaluke da isprati duel Hrvatska - Srbija preko video bima. Zapaljena hrvatska zastava.

Gostovanje "orlova" u Zagrebu podiglo je na noge Srbe u matici, a čini se još više one koji žive van granica Srbije.

Tako se na banjalučkom Trgu Krajine okupilo nekoliko hiljada građana, u nadi da će kolektivnim bodrenjem poslati izabranicima Siniše Mihajlovića pozitivnu energiju, da na Maksimiru izbore makar neriješen rezultat.

Ništa od toga.

Srbija je doživjela treći uzastopni poraz u kvalifikacijama (bez postignutog gola), a da Hrvatska uopšte nije morala da izvuče iz sebe maksimum! U preostalih pet utakmica "orlovi" će se boriti da spasu čast, Svjetsko prvenstvo u Brazilu Srbi u matici i van nje gledaće maksimalno rasterećeno.

Na Trgu Krajine tokom utakmice Hrvatske i Srbije desilo se i nekoliko incidenata.

Grupa mladića zapalila je hrvatsku zastavu a izbila je i međusobna tuča koja je izazvala pravu paniku na Trgu Krajine, javio je reporter MONDA.

Velik broj Banjalučana krenuo je da bježi sa Trga Krajine, jer su se čuli i povici "bomba" ali su se vrlo brzo vratili i nastavili da bodre Srbiju.

Pogledajte VIDEO sa Trga Krajine

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC