FRANCUSKA: Monako neporažen u Nantu

Nant spasao bod protiv Monaka, poraz Valensijena Milana Biševca. PSŽ pobedio Bordo.

FRANCUSKA: Monako neporažen u Nantu  Izvor: MONDO

Fudbaleri Nanta ni posle druge utakmice u novoj sezoni francuske lige ne znaju za pobedu. Povratnik u prvu francusku ligu odigrao je 1:1 protiv Monaka na svom terenu.

"Kneževi" su vodili 1:0 od 4. minuta golom Kamela Meriema, a izjednačio je Keseri u 65. minutu. Od prvog do 80. minuta u igri je bio Stefan Babović, koji je imao nekoliko pasova ka velikom pojačanju "kanarinaca" u ovoj sezoni, Hrvatu Ivici Klasniću, ali srpsko-hrvatska "veza" nije dala rezultat.

Monako je posle pobede nad Pari Sen-Žermenom od 1:0 u prvom kolu ostao neporažen.

U derbi meču 2. kola, Pari Sen-Žermen, po svemu sudeći novi klub Mateje Kežmana, pobedio je Bordo 1:0, golom Oroa u 53. minutu.

Posle pobede nad Sent Etjenom kod kuće, Valensijen u kojem igra Milan Biševac, poražen je u gostima Kaenu 3:1.

Isti rezultat bio je i u meču Lil - Le Man, ali za goste.

Čak tri utakmice završene su identičnim rezultatom - 2:1. Sent Etjen je pobedio Sošo, dok su Tuluz i Nica u završnici mečeva dobili Avr, odnosno Nansi.