Prijateljska pobjeda OFK nad Borcem

Fudbaleri OFK Beograda savladali banjalučki Borac 2:1 u prijateljskom meču odigranom u subotu na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Prijateljska pobjeda OFK nad Borcem Izvor: MONDO

Borac je bio domaćin i „počastio“ goste iz Beograda trijumf u rezultatski nebitnom meču odigranom pred tek nekoliko stotina gledalaca.

Trener Borca Dragan Jović igrao je samo prvih 45 minuta sa „prvim timom“ dok je u drugom poluvremenu pružio priliku juniorima i onima sa manjom minutažom.

Imao je Borac priliku već na početku utakmice kada je Stokić pogodio prečku, ali poveli su gosti preko Čavrića sredinom prvog poluvremena.
U drugom dijelu OFK je poveo 2:0, a Stefan Dujaković smanjio je na konačnih 2:1 minut prije kraja.

Meč na Gradskom stadionu nisu pratili navijači Borca, popularni „Lešinari“, ali ih je u jednom trenutku zamijenila grupa dječaka mlađih i od deset godina koji su navijali an sjevernoj tribini, što je izazvalo oduševljenje svih prisutnih.