SERIJA A: Radovanović pobijedio Bastu

U duelu timova za koje nastupaju srpski reprezentativci Kjevo pobijedio Udineze 2:1. Pogledajte sjajan lob Luke Riđonija.

SERIJA A: Radovanović pobijedio Bastu Izvor: MONDO

U prve tri utakmice 4. kola Serije A samo jedna ekipa se radovala.

Bili su to fudbaleri Kjeva, koji su na svom terenu savladali favorizovani Udineze 2:1.

Poslije dva uzastopna poraza, pobjedu "letećim magarcima" donijeli su Serđo Pelisijer golom u 13. i Luka Riđoni fantastičnim lob udarcem u 40. minutu. Zanimljivo, gosti su vodili od prvog minuta zahvaljujući brzonogom Maikosuelu, koji je iskoristio grešku u odbrani Kjeva.

Cijeli ovaj meč odigrali su reprezentativci Srbije Ivan Radovanović (Kjevo) i Dušan Basta (Udineze).

POGLEDAJTE VIDEO

U druge dve utakmice igrane ove subote po bod su osvojili Đenova i Livorno (0:0), odnosno Kaljari i Sampdorija (2:2), čije duel imao triler završnicu.

Sampdorija je u 89. minutu izjednačila na 1:1 preko Gabiadinija, ali su domaći fudbaleri ponovo poveli golom Kontija u prvom minutu nadoknade. Ipak, remi gostima doneo je De Silvestri u 93!

Sampdorija se tako spasila poraza, ali je i dalje bez pobJede u prva četiri kola.