"Derbi miliona" bez pobjednika (VIDEO)

Duel skupocjenih fudbalera Pari Sen Žermena i Monaka završen 1:1. Strijelci Ibrahimović i Falkao.

"Derbi miliona" bez pobjednika (VIDEO) Izvor: MONDO

Duel najskupljih timova u prvenstvu Francuske odigran je u 6. kolu na "Parku prinčeva".

Pogledajte samo sastave koji su nastupili:

PSŽ: Sirigu, Maksvel, Tijago Silva (Zumana Kamara), Markinjos, Van der Vil, Tijago Mota, Matuidi, Verati (Žeremi Menez), Laveci (Lukas Mura), Kavani, Ibrahimović.

MONAKO: Subašić, Kurzava, Karvaljo, Abidal, Fabinjo (Rađi), Obadi (Pi), Kondogbia (Rodrigez), Žoao Mutinjo, Karasko, Okampos, Falkao.

Iako je Pari Sen Žermen poveo već u 5. minutu golom Zlatana Ibrahimovića i imao mnogo više prilika, na kraju nije bilo pobjednika. Monako je izjednačio preko Radamela Falkaa 15 minuta kasnije.

"Kneževi" su ovim remijem zadržali vodeće mjesto na tabeli sa 14 bodova, dva više od aktuelnog šampiona Pari Sen Žermena i Sent Etjena.