• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Stojanović: Moramo da vjerujemo

Trener Crvene zvezde kaže da šampionska trka još nije gotova.

Crvena zvezda će u nedjelju protiv Spartaka pokušati da zaliječi rane poslije remija sa Donjim Sremom i poraza od Voždovca.

Iako je u srijedu pobjedom nad novosadskim Proleterom ostvaren plasman u osminu finala Kupa Srbije, navijači su na kraju te utakmice igračima skandiranjem jasno poručili da ih mnogo više interesuje titula u Superligi.

Dakle, tri boda neophodna su crveno-bijelima u nedjelju na "Marakani" (19.00).

Upravo to istakao je i trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović.

"Nema velike filozofije. Uz svo poštovanje ekipi Spartaka, mi moramo da osvojimo tri boda ako želimo da ostanemo u trci za naslov prvaka", rekao je Stojanović novinarima.

Slovenački strateg igru svog tima u Novom Sadu ocijenio je kao solidnu i naglasio da će duel sa Spartakom biti drugačijeg tipa.

"Ova utakmica mnogo znači ne samo zbog bodova već i na psihološkom planu. Pobjeda vraća samopouzdanje".

Crveno-bijeli zaostaju šest bodova za Partizanom, što Stojanović ne smatra nedostižnom razlikom.

"Moramo da vjerujemo da možemo do titule. Partizan tek očekuju neka teška gostovanja, ali mi treba da gledamo samo u svoje dvorište".

Zvezdin trener istakao je i da ga ne ometa u radu pritisak koji ga prati od kada je došao na "Marakanu", a koji je dodatno pojačan u posljednje vrijeme.

"Trudim se da što manje razmišljam o tome. Držim koncentraciju na taktiku i igru. Pritisak je nešto što uvijek prati trenere. U fudbalu je to normalno", rekao je Stojanović.

Jedina nedoumica za sastav Zvezde u nedjelju je, po trenerovim riječima, nastup Miloša Ninkovića koji ima problem sa leđima.

Kovačević: Opasnost od Noskovića, Puškarića...

Vezista Crvene zvezde Aleksandar Kovačević ovog ljeta stigao je u klub upravo iz Spartaka.

"Lijepe uspomene vežu me za igranje u Spartaku. Dobro poznajem tim, a najveća opasnost prijeti nam od Noskovića, Puškarića i Torbice", smatra Kovačević.

(J. Terzić - MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC