LIGA 1: Krasić "probio led"

Srbin u petom nastupu za Bastiju uspio da postigne "prvenac" u dresu francuskog kluba i da doprinese pobjedi svog tima protiv Lorijena.

LIGA 1: Krasić "probio led" Izvor: MONDO

Bastija je u prvom meču devetog gola Lige 1 pobijedila Lorijen 4:1 (2:1), a jedan od strijelaca za Korzikance bio je Miloš Krasić.

Bivši srpski reprezentativac je u 59. minutu povisio prednost Bastije na 3:1 i na taj način praktično riješio pitanje pobjednika. Krasiću je to bio prvi gol u dresu francuskog kluba.

Bastija je povela 2:0 preko Alžirca Riada Budebuža i Tunišanina Vabija Kažrija, a pred kraj prvog dijela smanjio je Kotedu. Konačan rezultat postavio je reprezentativac Obale Slonovače Romarik u 79. minutu.

Lorijen je i dalje u zoni ispadanja sa samo sedam bodova, dok se Krasićev tim polako penje ka gornjem dijelu tabele i trenutno zauzima deveto mjesto sa 12 bodova, ali i utakmicom više.

(MONDO, foto: MN Press - arhiva)