PREMIJER BIH: Pobjeda Slavije

Fudbaleri Slavije pobijedili Široki 4:2.Radnik i Čelik odigrali bez golova i u posljednjem meču kolu podjela bodova Željezničar-Olimpik 1:1.

PREMIJER BIH: Pobjeda Slavije  Izvor: MONDO

Nakon par loših rezultata Slavija je konačno došla do pobjede.

U za sada najefikasnijem meču 11. kola pobijedili su Široki (4:2). Slavija je povela u 38. minutu preko Karića što je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu revija golova, koju je otvorio Kordić golom iz penala za izjednačenje u 56. minutu. Deset minuta kasnije vođstvo Slaviji vraća Dudić.

Na 3:1 povećao je Karamatić u 75. minutu. Pet minuta kasnije neizvjesnost u meč vraća Džidić. Konačne dileme oko pobjednika razriješio je Karamatić sjajnim golom tri minuta prije kraja.

U Bijeljini Radnik i Čelik su odigrali bez golova.

U posljednjem meču 11. kola Željezničar i Olimpik su odigrali 1:1. Željo je poveo na otvaranju drugog poluvremene golom Tomića. Bod Olimpiku obezbijedio je Muharemović nakon sat vremena igre.