SERIJA A: Verona zaustavljena na Meaci

Jedno od prijatnih iznenađenja Serije A neuspješno na gostovanju Interu (2:4). Gosti katastrofalno branili prekide i poslije kornera primili tri gola!

SERIJA A: Verona zaustavljena na Meaci Izvor: MONDO

Prekinut je niz pobjeda Verone, a Inter je konačno ostvario pobjedu.

Poslije tri uzastopna trijumfa, tim sa Bentegodija doputovao je na Đuzepe Meacu i primio četiri gola.

Tri poslije kornera!

Inter je spretno koristio greške odbrane i već u prvom poluvremenu tri puta zatresao mrežu Rafaela. Strelci su bili Džonatan, Palasio i Kambijaso, koji je jedini pogodio poslije kakve-takve akcije i pogođene stative.

Verona nikada nije pobijedila u Milanu, a da neće ni u subotu uveče, postalo je definitivno u 56. minutu, kada je Rolando, naravno - poslije prekida, ubacio loptu u mrežu.

Reprezentativac Srbije Zdravko Kuzmanović zaigrao je za Inter u posljednjih pola sata, a Boško Janković je presjedio meč na klupi gostiju.

Navijači su velikim aplauzom pozdravili bivšeg gazdu "nerazura", Masima Moratija.