JSL: Haos na vrhu

"Real sa Nišave" savladao Voždovac (2:1), a Čuka Radnički u Kragujevcu (1:0), čime su se, bar na nekoliko sati, izjednačili sa Partizanom.

JSL: Haos na vrhu Izvor: MONDO

Novi Pazar je, uz "vječite" najuspješnija superligaška ekipa na domaćem terenu. U subotu je, na tamošnjem Gradskom stadionu, pao i Spartak - 3:0.

Milanovićevi igrači postigli su sva tri gola u drugom poluvremenu, a posebno se istakao Ivan Obrovac, udarcem iz daljine u 80. minutu.

Pazarci su ove jeseni kod kuće odigrali šest utakmica i pobijedili pet. Remizirali su samo sa Napretkom, 5. oktobra.

Radovali su se i domaći navijači u Nišu. Doduše, značajno manje ih je gledalo duel Radničkog i Voždovca i vidjelo pobjedu "Reala sa Nišave".

Pogocima Saše Stojanovića iz penala i Petra Jovanovića, Radnički je osvojio nova tri boda i bar na nekoliko sati se izjednačio sa Partizanom na čelu tabele sa 22 poena.

Crno-bijeli svoj meč 12. kola igraju od 17.00 časova, protiv Donjeg Srema.

U uvodnim mečevima subotnjeg programa, OFK Beograd pobijedio je kod kuće Jagodinu, golovima u prvom poluvremenu - 3:2.

Dva pogotka za "romantičare" postigao je Milan Dražić, a jedan Dejan Gajić. "Romantičari" su prvi put ove sezone postigli tri gola u ligaškoj utakmici.

"Ćurani" su utješni gol postigli u 90. minutu, poslije snažnog centaršuta Cvetkovića i udarca glavom Đorđa Šušnjara.

Najmanje pogodaka viđeno je na "Čika Dači", gdje je Radnički 1923 poražen u duelu sa Čukaričkim (0:1).

Pobjednika je odlučio vezista "brđana" Srđan Grujičić, u 39. minutu.