Muslimoviću pukao mišić!?

Reprezentativac BiH Zlatan Muslimović pauziraće najmanje mjesec dana zbog povrede butnog mišića.

Muslimoviću pukao mišić!? Izvor: MONDO

Napadač grčkog PAOK-a iz Soluna povrijedio se u nedeljnom trijumfu protiv Larise u prvnestvenom dvoboju, zbog čega je zamijenjen u 53. minutu.

Detaljne pretrage zakazane su za utorak, nakog čega će se znati tačna dijagnoza, odnosno predviđeni vremenski period u kojem se očekuje povratak Muslimovića na teren.

Inače, PAOK je utakmicu dobio rezultatom 1:0, a strijelac u 74. minutu bio je Ibrahim Bakajoko, koji je gol posvetio upravo Muslimoviću.

"Pobjedu i gol poklanjam našim navijačima, i povrijeđenom saigraču Muslimoviću. Znam da je Zlatan imao poseban motiv u ovoj utakmici, jer su ga sa tribina gledali njegovi roditelji. Na žalost morao je ranije da napusti teren", izjavio je Bakajoko.

PAOK je poslije 11. kola drugoplasirani tim Grčke sa 22 boda, četiri manje od lidera Olimpijakosa.