SERIJA A: Lećeu slađi bod

U prvom meču 14. kola Serija A Leće i Katanije remizirali 1:1.

SERIJA A: Lećeu slađi bod  Izvor: MONDO

Katanija i Leće su remizirali - 1:1 (0:0), a slađi dio kolača pripao je gostima iako još nisu slavili na strani, a pobjedu u prvenstvu nisu ostvarili već devet kola.

Domaćina bi osvajanje tri boda lansirala u vrh tabele i bio je na dobrom putu da to i ostvari.

Napadač Juventusa, pozajmnljen Kataniji, Paolući, je u 52. minutu uzdrmao stativu gola Lećea čime je samo najavio ono što se desilo devet minuta kasnije.

Maskara je sa lijevog krila uposlio na ivici šesnaestarca Bjađantija, koji je loše primio loptu što se ipak ispostavilo kao dobar potez. Ona je došla do Paolućija, koji je iskosa sa leve strane, iz neposredne blizine, naciljao suprotan ugao gola gostiju - 1:0.

Međutim, radost Sicilijanaca je trajala kratko, samo sedam minuta. Tek što je ušao u igru, Kastiljo je natrčao na loptu, opalio i sa 18 metara izjednačio - 1:1.