UEFA: Sevilja - Partizan 1:0 (poluvrijeme)

U četvrtom kolu grupe D Lige UEFA, trenutni rezultat Sevilja - Partizan 1:0. Povrijeđen Moreira.

UEFA: Sevilja - Partizan 1:0 (poluvrijeme) Izvor: MONDO

Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Luis Fabijano u 32. minutu iz penala. Najstrožu kaznu skrivio je Ivan Stevanović, koji je napravio prekršaj nad Hesusom Navasom.

Već u prvim minutima utakmice Partizan je ostao bez Moreire, koga je zamijenio Lazić. Moreira je odvežen u bolnicu...

SEVILJA: Palop, Dragutinović, Eskide, David Prijeto, Konko, Hesus Navas, Dušer, Mareska, Renato, Dijego Kapel, Luis Fabijano.

PARTIZAN: Božović, Stevanović, Jovanović, Knežević, Obradović, Petrović, Fejsa, Z. Tošić, Moreira (od 6. Lazić), Ljajić, Dijara.

Stadion: "Sančez Pishuan". Sudija: Vladimir Hrinjak (Slovačka). Žuti karton: Petrović (Partizan).